Бачення і місія

Бачення

У пошуках трансформації в образ Христа, Всесвітній Євангелічний Альянс служить динамічним центром єдиного впливу на різні сфери життя суспільства, Євангельським голосом, якому довіряють у всьому світі.

Місія

Всесвітній Євангелічний Альянс існує для сприяння єднанню християн та забезпечення визнання, єдиного голосу, платформи для християн різних конфесій і деномінацій. З натхненням і силою Святого Духа, ми розповсюджуємо Царство Боже через проповідь Євангелія усім народам та через Христо-центричну трансформацію усередині суспільства.

Наша діяльність

На сьогодні Всесвітній Євангелічний Альянс – це найбільше і найповніше євангелічне об’єднання у світі, започатковане світовими християнськими лідерами для подальшого створення локальних, національних альянсів, що мають співпрацювати і сприяти преображенню націй .

Основні цілі Українського Альянсу збігаються з цілями ВЕА: проведення сумісних молитов, євангелізації, соціальна робота, доброчинність та захист прав і релігійної свободи людини. Наряду з наведеними завданнями Світовий Альянс активно виступає проти гонінь на християн, відстоюючи їх права і свободи, веде боротьбу зі СНІДом, надає економічну та миротворчу допомогу.