Культура — це прагнення до досконалості…

Саме такий вислів Метью Арнольда найкраще характеризує суть творчих зустрічей клубу Люмінус, який 11 серпня знову зібрав поціновувачів прекрасного, людей, що прагнуть удосконалюватися і розвиватися різнобічно. Цього разу серед запрошених гостей були також понад 30 співробітників МВС України. Співпраця з подібними держорганами - не випадковість, адже організатори вважають, що підвищення рівня культури і духовності людей із різних сфер суспільства неодмінно приведе до змін у нашій країні.

Програма вечора була насичена музикою, поезією і новими зустрічами. Родзинкою концерту був виступ переможця 4 сезону шоу «Голос країни» Ігоря Грохоцького, а також зустріч з відомою своїми патріотичними віршами поетесою, творчість якої збирає мільйони переглядів в Інтернеті, - Анастасією Дмитрук. Своїми віршами поетеса підтримує не тільки наших солдат, але і весь український народ.
Патріотичні хіти української естради прозвучали у виконанні переможців всеукраїнського конкурсу "Пісня року в українському християнстві" Світлани Тимошенко та Івана Костенко.
Наступна зустріч відбудеться у вересні і дасть можливість познайомитися з новими виконавцями. На цю зустріч також запрошений особливий гість - фіналіст 5-го сезону шоу «Голос країни» Антон Копитін.

 

 

 Ведучі

 Світлана Тимошенко, Софія Котлякова та Олена Кривич

 

 Ігор Грохоцький пеерможець шоу "Голос Країни" — команда Святослава Вакарчука.

 Ігор Грохоцький

 Ігор Грохоцький

 

 Ведучий Сергій Погребняк

 

 

 Світлана Тимошенко

 

 Анастасія Дмитрук — автор відомого вірша "Никогда мы не будем братьями" та багато інших.