Клуб LUMINUS знову зібрав фіналістів «Пісні року в українському християнстві»

28 червня в творчому клубі LUMINUS відбувся концерт зі співаками, які увійшли в десятку кращих виконавців в українському християнстві 2014 року. Серед них: Анастасія Яценко – актриса і співачка відомих мюзиклів; Павло Карпенко – співак і композитор; дует «Даббі і Кетрін» – відомі великою громадською діяльністю. Почесним гостем концерту став Ігор Рудий – відомий саксофоніст, заслужений артист України.

Крім музичної частини в клубі пройшла прем'єра кліпу режисера Андрія Мухіна американського виконавця Михайла Бандоровского, презентація книги телеведучої Тетяни Градських «Бандерівка», спілкування з музичним і телепродюсером Віталієм Нетіковим.

Організатори – Український Євангелічний Альянс – проводять зустрічі клубу LUMINUS з метою привернення уваги до світлого мистецтва, поєднання важливих для особистісного розвитку сфер на одній платформі, розкриття багатого потенціалу кожної людини. Невід'ємною частиною клубу є живе спілкування між виконавцями і публікою, дискусії на різні теми, а також гумор від кращих ведучих Тетяни Градських та Сергія Погребняка.

Організатори запевнили, що зустрічі клубу відбуватимуться регулярно. Наступного разу нас чекає знайомство з новими виконавцями, а також запрошений особливий гість – фіналіст 5-го сезону шоу «Голос країни» Антон Копитін.

 Ведучі Тетяна Градських та Сергій Погребняк

 

 

Світлана Тимошенко

Павло Карпенко

 Гості клубу

 Ігор Рудий

 Анастасія Яценко

Дует «Даббі і Кетрін»