10 найкращих християнських виконавців заспівали на сцені Українського дому

 vsee121 березня 2015 р. у центрі Києва пройшов гала-концерт «Пісні року в українському християнстві – 2014», де зібралися таланти з усіх куточків України. Цього року фіналістами стали Анастасія Яценко, Іван Лук'янчук, Павло Карпенко, Марія Мокієнко, Ірена, гурти «Granula Grace» та «7 KROCK», дуети «IZI» та «Даббі і Кетрін».

Перемогу отримав гурт, який завоював серця глядачів та суддів своєю щирістю та вмінням справлятися з будь-якими труднощами, – гурт «MEORIT» з піснею «Новий день». Олександр Марчук (вокал, акустична гітара), Олександр Ступак (клавіші, бек-вокал) та Ігор Гурич (барабани, перкусія) – в такому складі почали грати всього кілька місяців тому, але завдяки професійному досвіду їм одразу вдалося привернути увагу слухачів оригінальністю звучання та хорошими піснями.

Засновником номінації «Пісня року…» є Український Євангелічний Альянс (УЄА). Організатори прагнуть сприяти розвитку християнської музичної культури та виявленню достойних талановитих виконавців. «Прославлення Бога повинно бути величним, достойним нашого Творця. Воно має бути музично багатим і мати глибокий текстовий зміст», – говорить Генеральний секретар УЄА та автор ідеї номінації Костянтин Шаповалов.

Подія відбувається щорічно. Протягом року відбіркова комісія проводить моніторинг та оцінку пісенного життя України і відбирає кращих християнських виконавців (солістів, дуетів, гуртів), що виступають на фінальному концерті в Києві. За правилами конкурсу пісня повинна бути авторською, мелодично складною, з християнським змістом і створеною не раніше ніж за останні 2 роки. Вибирають кращу пісню голосуванням глядачі та судді, серед яких цього року було немало відомих особистостей: В'ячеслав Рибіков – учасник проекту «Голос країни. Перезавантаження», бронзовий призер конкурсу «Нова хвиля 2014», Оксамита – співачка, автор і виконавець пісень, телеведуча, Євгенія Терентьєва – директор і ведуча радіо Proactive.fm, Роман Ващук – відомий християнський співак та співачка Стелла Красовська.

Нагороду гурту-переможцю вручали Генеральний секретар УЄА Костянтин Шаповалов та модель, громадська діячка, Міс Україна 2013 – Анна Заячківська. Нагорода є унікальною, – її за авторським проектом виготовив майстер Ігор Мацієвський – член Спілки художників України.

piar1

Журі: Роман Ващук, Оксамита, Стелла Красовська та Євгенія Терентьєва

piar2

Гурт «Ранкова Зірка»– переможці «Пісні року в українському християнстві – 2012»

piar3

 Гурт «Квант»– переможці «Пісні року в українському християнстві – 2013»

piar4

 Директор Українського дому Юрій Стельмащук та ведучі Тетяна Градських та Сергій Погребняк

piar5

 Генеральний секретар УЄА та автор ідеї номінації Костянтин Шаповалов

piar6

 Роман Ващук та дует «Born Twice»

piar7

В'ячеслав Рибіков

piar8

Анастасія Яценко

piar9 

Гурт «Granula Grace»

piar10

Ірена

piar11

 Ірена

piar13

 «Даббі і Кетрін» та ведуча бекстейджу Валентина Реброва

piar16

Павло Карпенко

piar17

«7 KROCK»

piar25

piar26

Гурт «MEORIT» 

piar27

Іван Лук'янчук