Відбувся 6-й міжнародний сонм пророків

26-28 січня 2015 р. під Києвом відбувся 6-й міжнародний сонм пророків. Незмінні організатори заходу – Український Євангелічний Альянс і християнська церква «Ранкова Зірка». Скільки ще триватиме війна, і коли настане мир? Що повинна робити Церква, щоб полегшити стан країни? Що відбудеться з Росією? Який Божий погляд на сьогоднішню Церкву і країну, і який урок нам винести з того, що відбувається? На ці питання, що тривожать християнський світ і народ України відповідали пророки.

Цього року сонм відвідали представники християнських церков різних регіонів України – Києва, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Вінницької та Житомирської областей. Всі вони покликані і рухаються в пророчому служінні. В один із днів на сонмі побував єпископ Сергій Балюк, сказавши коротке, надихаюче слово про служіння пророків.

Розглядаючи дане служіння в Писанні, можна відзначити владу пророка говорити в майбутнє, щоб вплинути на поведінку людей в сьогоденні і спонукати до змін (спонукання народу до розкаяння і праведності). Пророки доносять погляд Бога на становище Церкви, царя, країни і Його плани щодо них (сповіщення Божого суду або милості).

Слово пророків частіше було жорстким, ніж таким, що оманюють слух. З цієї причини їх служіння насилу сприймали як тоді, так і сьогодні.

До 6-го сонму пророків спочатку була прикута підвищена увага. Цьому послужила як розгубленість людей через важку ситуацію в країні, так і той факт, що більша частина пророцтв, отриманих на зібраннях в попередні роки, збулася. Ще кілька років тому на сонмі пролунало попередження про кровопролитну громадянську війну, поділ України.

Генеральний секретар Українського Євангелічного Альянсу Костянтин Шаповалов зазначив: «Зараз люди у відчаї, вони очікують отримати відповіді на питання, що хвилюють їх серця. Вони хочуть знати: мир чи війна, що буде з Україною завтра? Люди жадають чути свіже, точне, неспотворене слово від Бога. Ми, як пророки Божі, повинні донести це слово народу та Церкві, дати відповіді не образні, а конкретні».

Конкретними, точними пророцтвами, вказуючи терміни і причини, Український Євангельський Альянс поділиться з громадськістю незабаром. З результатами сонму можна буде ознайомитися в інтернеті на офіційному сайті організатора.

Читати пророцтва 

6 сонм пророков. Украина

6 сонм пророков. Украина

6 сонм пророков. Украина

6 сонм пророков. Украина

6 сонм пророков. Украина

6 сонм пророков. Украина