Генеральний секретар УЄА відсвяткував 15-річчя свого пасторства

29 листопада 2014 р., церква «Ранкова Зірка» відсвяткувала свій 15-ти річний ювілей. Пастора церкви Костянтин і Світлана Шаповалови відомі не тільки в релігійних колах, але так само як громадські та культурні діячі.

Почалося святкове служіння урочистим прославленням Бога. Проповідував на зборах єпископ Союзу церков «Царство Боже» Олександр Рудинець (м.Луцьк). Слово, що лунало з кафедри, спонукало слухачів до переосмислення нашого християнства – його пріоритетів, цілей і шляхів.

Урочисту подію прийшли розділити з членами церкви її численні друзі. Серед гостей режисер, телеведуча Олеся Доліна, співачка, телеведуча, ініціатор всенародної миротворчої акції "Любов сильніша війни" Оксамита, співак Роман Ващук, співачка, ведуча радіо- і шоу-програм, арт-директор арт-студії «Stellashow» Стелла Красовська. Також привітали церкву християнські поети і письменники, члени Спілки християнських письменників України. Серед них Віталій Бондарчук зі своїми живими та іскрометними байками, поетеса Олена Несміян, з незвичайною театралізованою виставою своїх віршів.

Особливим подарунком стало виконання класичних творів скрипалькою, однією з найцікавіших музикантів скрипкової школи України, солісткою камерного ансамблю «Київські солісти» Мирославою Которович.

Церква «Ранкова Зірка» прагне об'єднувати людей творчої, цивільно-політичної, громадської сфери навколо Біблійних цінностей, завдяки участі в організації таких проектів як «Пісня року в українському християнстві», Міжнародний кінофестиваль «Світло», творчий клуб Luminus, круглі столи на різні суспільно-політичні теми, створення громадянського каналу «Єдність TV».

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01

 

 img01