Унікальна виставка живопису відкрилася в Києві

1 грудня 2014 р. в галереї мистецтв імені Олени Замостян культурно-мистецького центру Києво-Могилянської академії відбулося відкриття виставки «Сучасний живопис з приватних колекцій киян». Мажорний тон задав початку саксофоніст, учасник групи «Квант», переможиці «Пісні року в українському християнстві - 2013» - Андрій Чмут.

Подібних подій у житті великого культурного Києва не спостерігалося. Виставка представляє роботи з колекцій любителів і поціновувачів професійного живопису. Ініціатором її проведення є священик, голова Спілки християнських письменників України і художник Костянтин Шаповалов. Колекціонери - прості сім'ї, християни. Вони доводять те, що можливість мати у себе вдома гідні полотна не вимагає величезних вкладень. Для них - це насамперед любов до живопису і бажання розвивати свою душу, збагачуватися кращим з сфери мистецтв. «Музика, кіно, театр, політика, література, історія, живопис - ці та інші напрямки повинні бути частиною життя християнина, який бажає бути культурним, освітченим членом суспільства. Приклад такої людини - біблійний герой Данило. Він був радником царя, мав багатогранний розум, тому цар особливо його цінував. У Біблії Данило названий людиною високого духу», - говорить один з організаторів виставки Олександр Котляков.

Для всіх бажаючих відрізняти професійний живопис від аматорського, отримати насолоду від буйства фарб виставка відкрита з 1 по 14 грудня 2014, з 12:00 до 19:00. Вихідні дні: понеділок і вівторок. Адреса: галерея мистецтв ім. Олени Замостян Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії, вул. Іллінська, 9, (метро "Контрактова площа").

На виставці надається можливість придбання та обміну колекційних робіт.

Вхід вільний.

 

 IMG 0013

Організатор виставки Олександр Котляков

IMG 0024

Учасник групи «Квант», переможиці «Пісні року в українському християнстві - 2013» – Андрій Чмут

IMG 0033

IMG 0057

Світлана Тимошенко та Андрій Чмут

IMG 0090

"Сонячний інтер'єр", Лариса Токар, олія

IMG 0089

 

"Бузок", Сирков А., олія 

IMG 0091

"Зима", Костянтин Шаповалов, олія

IMG 0099

"Вечірня гроза", Євгеній Окатий, акварель

IMG 0105

"Берези", Алла Данг, олійна пастель