Генсекретарь УЄА Костянтин Шаповалов візьме участь в аукціоні-виставці «Митці – на допомогу українській армії»

23-26 вересня 2014 р. відбудеться передаукціонна виставка та аукціон «Митці – на допомогу українській армії», що організована Асоціацією художників - християн і аукціонним домом «Артвернісаж».

Організатори підкреслюють, що в цей час кожен з нас повинен внести свою посильну лепту в боротьбу за незалежність і цілісність нашої держави. На кошти, зібрані від продажу творів мистецтва, буде куплено необхідне спорядження для української армії, яке допоможе оперативно реагувати на нагальні потреби українських бійців і виклики третьої хвилі мобілізації.

Ведучім аукціону виступить Костянтин Шаповалов, Голова Спілки християнських письменників України, член Професійної спілки художників, який також представить 30 робіт, з яких 18 авторських і 12 з приватної колекції.

Захід пройде в м.Києві у Філії національного музею російського мистецтва «Шоколадному будиночку» за адресою: вул. Шовковична, 17. Передаукціонна виставка відкрита з 11:00 до 18:00, вхід вільний. Аукціон відбудеться 26 вересня, початок о 18:00, вхід – 50 грн.

Запрошуються всі бажаючі в цей важкий для країни час долучитися до мистецтва і тим самим допомогти українським бійцям.

Душа, яка благословляє, насичена буде, а хто поїть інших, напоєний буде і він. (Приповісті 11:25)