Стала відома найкраща християнська пісня 2013-го року

12 квітня 2014 року відбувся концерт «Пісня року в українському християнстві-2013». Дев'ятка кращих християнських виконавців країни поділилася з глядачами кращими піснями 2013 року. Нагороду в номінації отримав гурт «Квант» за пісню «Хвали Творця».

Протягом року відбіркова комісія оргкомітету проводила моніторинг та оцінку християнського музичного життя в Україні. На номінацію відбиралися авторські роботи, що були написані не більше двох років тому, мають християнський зміст і складну мелодію.

Пісня-переможець визначається як журі, так і глядацьким голосуванням. Цього року до складу почесного журі увійшло семеро осіб: співачка й телеведуча Оксамита, музичний редактор та ведуча Євгенія Терентьєва, співачка, автор пісень, засновник вокальної школи Ірина Цуканова, християнський виконавець Роман Ващук, співачка Шаніс, переможець у номінації «Пісня року в українському християнстві-2012», композитор, автор і виконавець пісень Іван Костенко, співачка, ведуча Стела Красовська.

Мета номінації – розвиток християнської музичної культури в Україні, залучення інтересу до гідних, талановитих виконавців, а також створення платформи для співпраці між діячами християнської музичної культури.

Перемогу в номінації здобув київський гурт «Квант» з піснею «Хвали Творця». Захоплююча, музично багата, складна композиція і яскравий вокал підкорили слухачів і професійне журі.

Хлопці та дівчата з гурту «Квант» познайомилися в Київському інституті музики імені Глієра, де більшість з них навчається. Різдвяні вечори, концерти сучасної християнської пісні – гурт «Квант» разом вже два роки. Напевно недарма вони звуться Квант – неподільна частка, що несе світло. У своїй творчості гурт поєднує духовний зміст текстів з прекрасними та складними музичними композиціями, що створюються скрипками, альтом, віолончеллю, перкусією, барабанами, клавішами та саксофоном. В якості нагороди «Квант» окрім призової статуетки у вигляді скрипкового ключа та диплома переможця, отримав запрошення на живий концерт і річну прокрутку пісні «Хвали Творця» на християнському радіо «Proactive.fm».

Серед цьогорічних фіналістів були достойні виконавці з авторськими композиціями: співачка Марія Волкова з хвилюючою піснею «Ангел», етно-джаз-рок-колектив «Кана» з піснею «Без Тебе», запальний рок-гурт «Крик душі» з піснею «Гладіатор», зворушливий виконавець Олександр Ліванцов з композицією «Обнови мене», оптимістичний і веселий молодий співак Денис Чубренко з піснею «Дякую», представники справжнього року «Living Rocks» з драйвовою композицією «Не марнуй життя», лірична співачка Людмила Петрусенко з піснею «Дружба з Тобою». Ще один фіналіст – композитор і співачка Лілія Радзімінська з легкою і ніжною композицією «Політ » була відзначена партнером «Пісні року в українському християнстві-2013». Від кіностудії «Art Awaken» вона отримала в подарунок зйомку кліпу.

«Прийшов час звернути увагу на християнську музику, на музику, яка звучить в наших церквах. Думаю, вас теж цікавить, яка вона, її якість. Сподіваюся, ця номінація стане традиційною та щорічною. Тут будуть збиратися кращі християнські виконавці і автори», - зазначив щодо концерту священик, Генеральний секретар Українського Євангелічного Альянсу Костянтин Шаповалов.

Нагадаємо, засновником і організатором номінації є Український Євангельський Альянс. Переможцем у номінації «Пісня року в українському християнстві-2012» став автор і композитор Іван Костенко з піснею «Сонце правди».

Фото, пісню-переможця, та ексклюзивні інтерв'ю шукайте незабаром на офіційному сайті: www.best-song.com.ua. Найближчим часом чекайте показу повного концерту на телеканалі CNL.

Песня года 2013

 

Песня года 2013

Член журі Шаніс

Песня года 2013

Марія Волкова 

Песня года 2013

Гурт "Крик душі" 

Песня года 2013

Олександр Ліванцов та ведуча Валентина Реброва 

Песня года 2013

Денис Чубренко та ведуча Валентина Реброва 

Песня года 2013

Людмила Петрусенко та ведуча Валентина Реброва 

Песня года 2013

Гурт "Living Rocks" 

Песня года 2013

Людмила Петрусенко 

Песня года 2013

Лілія Радзимінська 

Песня года 2013

Ведучі концерту Тетяна Градських та Сергій Погребняк 

Песня года 2013

Член журі Ірина Цуканова

Песня года 2013

Гурт "Квант" 

Песня года 2013

 

Песня года 2013

Гурт "Квант" 

Песня года 2013

Ліка Роман оголошує переможця 

Песня года 2013

Гурт "Квант" 

Песня года 2013

Фіналісти та журі 

Песня года 2013

Фіналісти та журі 

Песня года 2013

Нагорода в руках у переможця

Песня года 2013

Ведучі крнцерту Сергій Погребняк та Тетяна Градських з Валентиною Ребровою 

Песня года 2013

Член журі Іван Костенко з ведучою Валентиною Ребровою

Песня года 2013

 Член журі Роман Ващук

Песня года 2013

Член журі Стелла Красовська

Песня года 2013

Член журі Оксамита з ведучою Валентиною Ребровою

Прес-центр УЄА