Всесвітній Євангелічний Альянс у 2014 році збереться в Сеулі

Всесвітній Євангелічний Альянс (ВЄА) разом із Християнською радою Кореї підтвердили, що наступна сесія Генеральної Асамблеї Всесвітнього Євангелічного Альянсу пройде в Сеулі (Південна Корея) з 27 по 31 жовтня 2014 року, - повідомляє агентство новин Gospel Herald. 

Делегація лідерів Християнської Ради Кореї відвідала штаб-квартиру ВЄА в Нью-Йорку з метою обговорення ходу підготовки до важливої події.

Президент Християнської ради Кореї Йа Ен Кіль очолював делегацію з Південної Кореї. Разом із ним прибув також колишній Президент Християнської ради Кореї Кван Сон Ман, а також Дже Чеол Хонг і Джунг Сон Парк.

Усі четверо корейських євангельських лідерів зустрілися з Генеральним секретарем Всесвітнього Євангелічного Альянсу доктором Джеффом Тунникліффом й обговорили організаційні питання в деталях.

Говорячи про проблеми підготовки до такого масштабного заходу, колишній Президент Християнської ради Кореї Ман сказав: "Для Християнської ради Кореї проведення цього заходу є успіхом і я відчуваю, що існує велика необхідність багато молитися за це. Виконувати таку роботу без молитви дуже важко". Ман додав: "Ми повинні молитися за успіх цієї зустрічі разом із корейськими церквами, а також із церквами всього світу, які входять у Всесвітній Євангелічний Альянс".

Доктор Tунникліфф зазначив: "Ми дуже вдячні за візит лідерів Християнської ради Кореї до нашого офісу в Нью-Йорку".

"Динамічний ріст церкви в Кореї забезпечить міцний фундамент під час молитви, а також матеріально-технічну підтримку й допомогу в одержанні віз для всіх наших делегатів. Крім того, передові технологічні можливості Кореї зроблять можливими трансляції головних подій сесії Генеральної Асамблеї в глобальному масштабі", - додав Доктор Tунникліфф.

Всесвітній Євангелічний Альянс кожні шість років проводить загальні збори з метою обговорення загальних питань, навчання лідерів, обміну досвідом і зміцнення партнерських стосунків. Востаннє сесія Генеральної Асамблеї ВЄА проходила в жовтні 2008 року в Паттайї, Таїланд.