"Піснею благословляємо рідний край"

 

Під такою назвою пройшло свято в Олександрівському Будинку культури, на яке завітали Перший молодіжний хор церкви УЦХВЄ ''Благодать'' з міста Вараш Рівненської обл., у виконанні якого пролунали відомі пісні, серед яких "Боже Великий Єдиний", "Моя молитва нехай лине", "Моя рідна вкраїно, яка прекрасна є ти" та інші.

41

Було також багато інших виконавців. Серед них Ірина Казидуб, Олег Ляшенко, сестри Ліза та Настя Микуліни, Юлія Незікова, молодіжний вокальний ансамбль «Акорд», жіночий вокальний ансамбль «Мальви», Анна Вітлянчук та хор Олександрівського СБК.

Всі, хто завітав на це свято духовної пісні, були дуже задоволені. Після заходу учасників свята, особливо дітей, чекали ласощі, безкоштовна солодка вата.

Висловлюємо велику подяку за проведення свята священику Віктору Демянинку з пос. Чапліно, священику церкви «Святої Трійці» Павлу Паламарчуку з м.Покровського та християнській церкві «Блага вість», яка прийняла активну участь у святі.

Особлива подяка директору клубу Омельяненко Аллі Вікторівні та її талановитій команді за можливість з Божою допомогою провести це благословенне свято!