Рух, що змінив світ

до 500-річчя реформації

У рамках святкових заходів з нагоди 500-річчя Реформації, у селищі Покровське Дніпропетровської області, нещодавно відбувся "Автопробіг Реформації".

Колона з 12-ти автомобілів, прикрашених прапорцями й логотипами проекту, прибула в Покровське з міста Дніпро через інші міста та містечка Дніпропетровщини, проїхала вулицями селища та зупинилася на центральній площі.

Метою автопробігу є духовна трансформація людини, яка націлена на об'єднання населення навколо історії і культури нашої держави.

Учасниками автопробігу були люди різного віку – від дітей до пенсіонерів. Рухався автопробіг п'ятьма колонами-"променями" із різних куточків України до фінішного пункту в місті Київ на Хрещатику, де 17 вересня відбудеться перше в історії України офіційне відзначення всеукраїнського свята – Дня подяки.

На Покровщині учасників автопробігу зустріли три релігійні громади – представники християнських церков "Дім молитви", "Свята Трійця", "Блага Вість", які об'єдналися для спільної праці в ім'я Ісуса Христа та Божої слави.

У центральному парку відпочинку Покровського відбулися урочистості з нагоди 500-річчя Реформації. У виконанні молодіжного гурту церкви "Перемога" м. Дніпро лунали релігійні, духово-патріотичні пісні за мир, незалежність, процвітання України, які пропагували творити добрі справи й дарували позитив усім присутнім.

На святі виступили депутат районної ради А.В. Омельяненко, депутат Покровської ОТГ А.Г. Волошина, місцеві священнослужителі й гості – пастирі християнських церков Сергій Білик, Олександр Мокієнко, Олексій Баркалов, Павло Дегтяр і багато інших. Присутні молилися про благословення жителів селища й регіону, мир і благополуччя в Україні, в єдності й злагоді просили у Бога покровительства і захисту. Захід завершився спільною молитвою "Отче наш".

Крім того, всім охочим роздавали буклети, інформаційно-просвітницьку літературу, календарі, листівки.
Після урочистостей учасників автопробігу зусиллями трьох церков селища приймали в "Домі молитви", годували смачною вечерею і надали нічліг.

Організатори та учасники заходу щиро вдячні Богові та Покровській об'єднаній територіальній громаді за розуміння та дозвіл на проведення цієї знакової для Дніпропетровського краю події.

Олександр МИКУЛІН,
голова обласного представництва
Національного Українського Євангелічного Альянсу,
пастор церкви «Блага Вість» с.Покровське

1

2

3

4

5

6

7