У Шоколадному будиночку відкриється виставка колекційних картин

На виставці “Світле мистецтво”, яка проходитиме з 15 по 28 травня у Шоколадному будиночку, представлені професійні живописні роботи відомих українських художників періоду соц. арт.

Проект ініційований Костянтином і Світланою Шаповаловими, громадськими діячами, художниками, засновниками Всеукраїнських мистецьких і літературних проектів, організаторами благодійних аукціонів на допомогу інвалідам АТО, сім’ям загиблих, та ін.

Даний захід має за мету збереження і популяризацію національного мистецького фонду (який на жаль все більше “міліє” в Україні) та надання співвітчизникам можливості культурного, художньо-естетичного та творчого розвитку, формування смаку до професійного здорового живопису.

Здорове цільне мистецтво – це частина особистої свободи та вивільнення людської душі до вищих і досконалих прагнень, до пізнання Бога, до усвідомлення себе і навколишнього світу.

Представлені мистецькі твори непідвладні часу, сповнені тепла, краси і мелодії, несуть світло весни в серця глядачів.

Даний проект – це популяризація справжнього мистецтва, яке не трансформується вимогами часу до невпізнання і не веде людину в лабіринти безглуздя і темряви.

Надані картини колекційного живопису несуть художньо – естетичне та емоційне задоволення, сповнені ритмів живої природи, її подиху і руху. Насичені динамізмом сюжетів і кольорів, професійною виразністю та зрозумілістю мови живопису полотна надихають на світлі почуття, на добро і дослідження.

Години роботи: з 10.00 до 18.00. Каса до 17.00. Вихідні дні: понеділок та четвер.

Вхід на виставку 25 грн.
Запрошуємо всіх любителів живопису відвідати виставку!