Переможці цьогорічної номінації "Пісня року в українському християнстві 2015" група "One Light Inside" бере участь у популярному вокальному шоу Х-фактор

280916 oli 1Як повідомляє портал БогNews, переможці цьогорічної номінації "Пісня року в українському християнстві 2015" група "One Light Inside" бере участь у популярному вокальному шоу-проекті Х-фактор та завойовує симпатії членів журі.

Музиканти виконали авторську пісню "Stay With Me" англійською мовою, з якою й перемогли на "Пісні року 2015". Глядачі аплодували стоячи, а журі не скупилися на компліменти. 

Юлія Саніна, фронтвумен групи "The Hardkiss" зізналася, що& на шоу країни чекала саме них. "Пісню, яку ви написали нітрохи не гірше, ніж світові хіти, які ми вже знаємо.Вона абсолютно радійна"- зазначила Саніна. В результаті "One Light Inside" отримали відповідь "Так" від кожного члена журі і перейшли на наступний етап конкурсу.

"Ми приїхали на Х-Фактор, щоб показати світло, яке є всередині нас", - так розпочала своє інтерв'ю перед виступом група, чим відразу позначила мету своєї участі в шоу. Раніше в інтерв'ю БОГ.NEWS музиканти розповіли, що займаються творчістю тільки задля того, щоб поширювати благу звістку про Христа.

Для нас важливо зберігати правильні пріоритети: щоб грати не просто класну музику, але щоб наша творчість було реальним служінням, яке буде приносити плоди для Бога" - зазначив Валентин, фронтмен "One Light Inside". В даний час команда працює над випуском першого акустичного альбому "Stay With Me".