На День Незалежності України в КМДА показали «світле» кіно

IMG 000824 серпня в колонній залі Київської міської державної адміністрації в рамках святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України відбувся показ фільмів-призерів Міжнародного кінофестивалю «Світло», який в 2013 році започаткувала ВГО «Спілка християнських письменників України».

Кінопоказ пройшов у рамках проекту «Світле кіно оселилося в місті», який був ініційований комітетом з питань культури, моралі, духовності та збереження історичної спадщини Громадської Ради при КМДА.

Розпочався кінопоказ виступом відомої української скрипальки, лідера ансамблю «Артехатта» Мирослави Которович та баяніста, заслуженого артиста України, Ігоря Саєнка, які виконали твори М. Березовского, М. Скорика та Е. Станковича.

Глядачі, які заповнили майже весь колонний зал, дуже тепло зустріли як виконавців, так і кінематографічні твори, а саме:

•короткометражний фільм режисера Анни Дем’яненко «Тримай удар», який був  презентований на Канському кінофестивалі;

•анімаційну роботу режисера Лізи Безручко «Про жадібність деякої пташки»;

•короткометражний фільм «Обід на двох» режисера Оксани Войтенко;

•короткометражний фільм Карлоса Ласкано «Ліла» (Іспанія), який в інтернет-просторі набрав більш ніж 1 млн. переглядів;

•соціальний ролик «Цінуй життя» Романа Гураля, знятий в Кенії.

Завершився показ виступом молодої української виконавиці, переможиці номінації  «Пісня року в українському християнстві» Світлани Тимошенко, одна з пісень у виконанні якої, «Україна – це ти» Тіни Кароль, дуже зворушливо була сприйнята залом.

Кінопоказ завершено. А ми в очікуванні цьогорічного Міжнародного кінофестивалю «Світло», який відбудеться наприкінці цього року. 

Сюжет телеканалу CNL

Фото з події