Визначено переможця «Пісні року в українському християнстві-2015»: найяскравіші моменти концерту

song2015-small

17 квітня 2016 року в Києві пройшов гала-концерт Всеукраїнської щорічної номінації «Пісня року в українському християнстві-2015».

 

 

 

В «Українському домі», де проходив концерт, зібралося близько 500 осіб, щоб стати свідками грандіозного шоу і проголосувати за пісню, яка сподобається найбільше. Нагадаємо, що за правилами конкурсу переможця визначає не тільки журі, а й глядачі, адже кожен глядацький квиток дає право голосу його власнику.

Членами журі цього року були відомі українські виконавці, серед них: співачка, композитор, Заслужена артистка України Марина Одольська; бронзовий призер «Нової хвилі 2014» та фіналіст шоу «Голос країни» В'ячеслав Рибіков; лідер рок-групи «Нумер 482» Віталій Кириченко; Заслужений артист України, володар неофіційного титулу «Золотий саксофон України» Ігор Рудий; один з учасників відомого не тільки в Україні вокального секстету «ManSound», Володимир Сухін.

Під час концерту найяскравіші християнські виконавці демонстрували кращі авторські пісні, які протягом року визначала відбіркова комісія, стежачи за музичним життям в християнському світі України.

І ось, спільними зусиллями глядачів і журі, було обрано переможця «Пісні року в українському християнстві» за 2015 рік. Ним став гурт з Луцька One Light Inside з піснею «Все в Твоїх руках», яка отримала приз переможця, виготовлений відомим майстром-склодувом Ігорем Мацієвським.

Виступ переможців нікого не залишило байдужим! Хлопці навіть лежали на сцені, але не це стало родзинкою їх виступу. Вони «взяли приз» своєю харизматичністю, бо виклалися на всі 100%! Можна зазначити, що другий рік поспіль в «Пісні року ...» перемагає рок, хоча того вечора лунали пісні різноманітних музичних стилів і жанрів. Так, випускник інституту музики ім.Глієра Олег Кирилков співав в більш класичному стилі. Доволі стриманим, але тим не менш класним було виконання гурту «Територія світла». Стиль і виконання гурту з Києва «Ранкова Зірка» журі оцінило як «виконання в стилі «м’юзикл», а співачку з м.Вишневого Ірену Віталій Кириченко назвав української Ларою Фабіан! У стилі «бумбокс», який не дуже часто зустрічається у християнській музиці, була пісня виконавця зі Львова Saratа Kiso. Ритмічним та стрімким був ще один київський гурт - «Granula Grace», а ліричний Nevod з Черкас з піснею «Сонечко» заспокоїв шквал емоцій. Участь глядачів у концерті не обмежувалася одним лише голосуванням. Вони щосили підтримували учасників концерту гучними оплесками і жваво реагували на те, що відбувається на сцені, на якій, періодично змінюючи один одного, господарювали не тільки учасники концерту, але й його незмінні ведучі - письменниця Тетяна Градських та шоу-мен, продюсер музичних проектів Сергій Погребняк.

Глядачі та учасники гала-концерту також отримали можливість почути пісні у виконанні членів журі - Марини Одольської, В'ячеслава Рибікова, Віталія Кириченка, а у фіналі концерту на сцену з піснею вийшов особливий гість, Антон Копитін, переможець шоу «Голос країни» 2015 року.

За вже сталою традицією, організатор номінації «Пісня року…», Національний Український Євангелічний Альянс, відзначає «Мецената року в українському християнстві». Цього року нагороду за внесок у розвиток численних християнських проектів отримали Олександр, Михайло та Ірина Покотило.

«Меценати - рідкісні люди, - зазначив, вручаючи нагороду переможцям, генеральний секретар НУЄА Костянтин Шаповалов, - і ще більш рідкісні вони в Україні. Ця номінація покликана популяризувати меценатство в Україні, дати йому новий поштовх».

У заключному слові Костянтин Шаповалов також зазначив: «Якість авторської християнської пісні з кожним роком зростає і цьому також сприяє «Пісня року ... », тому ця номінація не лише концерт, а і своєрідне підбиття підсумків». Завдяки цьому і сама «Пісня року в українському християнстві» привертає до себе все більше уваги, як любителів, так і професіоналів.

 

Пісня переможець

Фото з концерту

IMG 6533

Ініціатор номінації та генеральний секретар НУЄА Костянтин Шаповалов

 

IMG 6537

Члени журі: Володимир Сухін, Ігор Рудий, Віталій Кириченко та В'ячеслав Рибіков

 

IMG 6538

Марина Одольська - член журі номінації

 

 IMG 6569

Ведучій Сергій Погребняк

 

IMG 6785

Гурт "Ранкова Зірка"

 

IMG 7316

Вручення нагороди переможцю