У Києві пройшли персональні виставки картин Костянтина та Світлани Шаповалових

З 29 листопада по 20 грудня 2015 р. у київському кінотеатрі «Кінопанорама» пройшли персональні виставки картин сучасних українських художників, громадських діячів Костянтина та Світлани Шаповалових.

Обидві виставки були приурочені до II Кінофестивалю «Світло», президентом якого є Костянтин Андрійович. У творчій біографії художників це не перші персональні виставки.

Протягом 20 днів гості та учасники кінофестивалю, глядачі кінотеатру, а також любителі живопису, мали можливість познайомитися з творчістю художників, яскравий, самобутній талант яких набуває у нас в країні все більшого визнання. Ті ж, хто вже знайомий з творчістю художників, побачили нові роботи, як завжди написані впевненим мазком, незмінно світлі, несучи глядачам життєстверджуюче послання, послання, що спонукає до творчості, розвитку душі та пошуку Бога.

Як відзначали під час церемонії офіційного відкриття виставки самі художники - обертати погляди людей до Бога, Який є справжнє джерело їхнього таланту і творчого натхнення, - головна місія їх творчості.

«Найбільший тріумф художника, - писав відомий французький живописець Ежен Делакруа, - коли він змушує мислити і відчувати ...». Це висловлювання цілком доречне щодо робіт Костянтина та Світлани Шаповалових. Шанувальники ж творчості художників, присвятили їм багато теплих слів з побажаннями подальших творчих успіхів. Ці слова лунають й сьогодні.

Сюжет телеканалу CNL про виставку картин Костянтина та Світлани Шаповалових