Костянтин Шаповалов отримав мистецьку нагороду від Бориса Олійника

12312Класик української літератури, Голова правління Українського фонду культури нагородив Костянтина Шаповалова Дипломом за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва України.

Цей диплом Генеральний секретар УЄА отримав за свою творчість у якості художника та письменника. Художні здобутки Костянтина Шаповалова також були відзначені у рамках Міжнародної програми «Мистецький Олімп». Стаття про художника, а також репродукції деяких його робіт було внесено до однойменної ілюстрованої книги-альбому «Мистецький Олімп» редакції 2015 року.

Захоплюватись живописом Костянтин Шаповалов почав ще у 80-х роках, роблячи перші проби та вивчаючи спеціальну фахову літературу з теорії живопису. Далі були роки пошуку власного авторського стилю, проте автор відточував майстерність також копіюючи роботи великих майстрів: І. Айвазовського, В. Ван-Гога, В. Непийпива, А. Музики, С. Шишка.   

Навчався у народного художника України Василя Непийпива та заслуженого художника України Андрія Яланського. Синтезувавши накопичені знання та досвід, Костянтин Шаповалов знайшов свою характерну манеру і стиль, що легко впізнаються завдяки використанню чистих кольорів та фактурного мазка. За численними відгуками глядачів, картини автора справляють незабутнє враження своєю насиченістю, енергією та кольором.

Твори художника зберігаються в приватних колекціях в Україні, в київських та одеських галереях, в Міжнародному Благодійному фонді Святої Марії, а також у Музеї народної творчості.

33

Мистецький олімп - Констянтин Шаповалов

Мистецький олімп - Констянтин Шаповалов